DOKUMENTUMOK GROSICS GYULA KAPUSISKOLA ALAPÍTÓ OKIRAT ALAPÍTÓNK TÁMOGATÓK-PARTNEREK JOGI NYILATKOZAT ADATVÉDELEM

Kezdőlap

Futball

Ovi foci

Röplabda

Esport

Jelentkezés

Edzőink

Iskoláink

Edzések

Játékosok

ESPORT

2019.03.27.
AZ ELSŐ GROSICS ESPORT KUPÁNAK XV. KERÜLETI LAKOS A NYERTESE!

A Grosics Alapítvány esport szakosztálya március elején alakult meg. Az első rendezvényünk vasárnap a XV. kerületi Spirál Ház Pajtás Éttermében került megrendezésre. A rendezvénynek két célja volt, egyrészt népszerűsíteni az esportot, jó szórakozást, versenyt kívánjunk a résztvevőknek, illetve új tehetségek felfedezése, leigazolása szakosztályunkba.
Nagy örömünkre a versenyünkre 28 fő nevezett. Az ország minden pontjáról érkeztek játékosok: Diósgyőr, Tatabánya, Szolnok. A XV. kerületi lakosok is szép számmal képviseltették magukat.
 A rendezvényünket megtisztelték a kerületünk politikusai, vezetői. Viktorné Dr. Kovács Judit alpolgármester, Tóth Imre alpolgármester, illetve Bitvai Nándor önkormányzati képviselő. A versenyt Tóth Imre alpolgármester úr nyitotta meg.
A résztvevők négy platformon tudtak párhuzamosan vetélkedni egymással. Színvonalas, komoly küzdelmek végén nagy örömünkre kerületünk lakosa Majorosi Krisztián nyerte meg a versenyt. Bizony öt ellenfelet is le kellett győznie a diadalához.
Az első helyezett díja egy PS4 játékgép volt. Az első három helyezett még egy kis Grosics kupát is hazavihetett.
A díjazottaknak Tóth Imre polgármester úr adta át megérdemelt jutalmukat. Természetesen gondoltunk a menet közben kieső résztvevőkre is, minden résztvevő a Grosics Alapítványhoz köthető emléktárggyal távozhatott.
A rendezvényünk rendkívül jól sikerült, így a jövőben rendszeressé fogjuk tenni versenyeinket.
Köszönjük a Poli Computer cég támogatását!

Várunk a Grosics Alapítvány esport szakosztályába minden kedves érdeklődőt!

HAJRÁ GROSICS!

Kiss István György

Grosics Alapítvány

menedzser

2019.03.17.
Grosics I. Esport Bajnokság Palotán!

A Grosics Alapítvány E-Sport Szakosztálya 1 napos e-foci bajnokságot hirdet.
Mindössze 1000 forint/fő nevezési díj ellenében értékes nyeremények és izgalmas élmények várják
a játékosokat 64 főig!
 Regisztrálj most!

Időpont: 2019. március 24. 10 órától kifulladásig
Helyszín: Spirálház, XV. ker. Zsókavár u. 26.
Térkép>>>

Regisztráció módja és határideje: e-mailen keresztül 2019. március 20. 24:00-ig
Ide küldd a regisztrációdat, ami mindössze a neved: kiss.tamas@grosicsalapitvany.hu.
Mi pedig visszajelzünk a sikeres regisztráció miatt.

Nevezésed hivatalos, ha a helyszínen befizeted. a nevezési díjat. (1000ft)

4 PlayStation 4-en játszhatjátok le a meccseket, a lebonyolítás a résztvevők számától függően a helyszínen kerül
végső kihirdetésre.

Díjazás:
Fődíj: 1 db új PlayStation 4.

2. hely: 1 db PlayStation 4 kiegészítő

3. hely: 1 db PlayStation 4 kiegészítő

A dobogósoknak ezen felül AJÁNLATOT TESZ a most alakuló Grosics Alapítvány Esport csapata,
ahol nagyratörő, bajnoki álmokat dédelgetünk... :)

Próbáld ki magad, nevezzetek barátokkal, mindenkit várunk szeretettel a helyszínen!

A Grosics Alapítvány nevében:
Kiss Tamás
elnök

2019.03.15.
TOBORZÓ

TÁMOGATÓINK

XV. kerületi Önkormányzat

Hűtéstechnikai Vállalat

Irodai képalkotási eszközök és nyomdai megoldások

Poli Computer

Klíma és épületgépészet

Jármű ZRT.