GROSICS GYULA KAPUSISKOLA ALAPÍTÓNK ALAPÍTÓ OKIRAT JOGI NYILATKOZAT ADATVÉDELEM TÁMOGATÓINK ÉS PARTNEREINK DOKUMENTUMOK
   Jelentkezés
KEZDŐLAP   ISKOLÁINK   EDZŐK   EDZÉSEK   ESPORT   JELENTKEZÉS   KAPCSOLAT   GALÉRIA

A Grosics Alapítvány bankszámlaszáma: 11704007-21062915-00000000 OTP Bank                                                                                 Adószám: 18735862 - 2 - 43

Jelentkezés
Ha szeretnétek jelentkezni a
Grosics Gyula Kapusiskolába,
töltsétek le a jelentkezési lapunkat
és küldjétek el a következő e-mail  címre:

jelentkezes@grosicskapusiskola.hu

A jelentkezési lap letöltéséhez kattintsatok IDE!

Jelentkezés telefonon

Kiss Tamás

kiss.tamas@grosicskapusiskola.hu

Kiss István György
általános manager

kiss.gyorgy@damasztor.hu

Spekner Szilárd
technikai vezető

spekner.szilard@grosicsalapitvany.hu

Jelentkezés iskoláinkban
  telefonos egyeztetés után!

Budai II. László Stadion
1152 Budapest, Széchenyi tér 8-10.

Megközelítés autóval:
Budapest belvárosa felől az M3-as autópálya Újpest, Rákospalota lehajtójánál kell lekanyarodni a Szentmihályi  útra, amin végig kell menni a Régi Fóti úti kereszteződésig (innen már látható a Stadion). A kereszteződésen egyenesen átmenve a régi Szőcs Áron utcában (ma Illyés Gyula utcában) folytatódik a Szentmihályi út, arról az első utca balra a Beller István utca, ahonnan a Széchenyi térre, és a Stadion főbejáratához juthattok.
Újpest felől érkezve az Árpád úton kell végigjönni, majd át kell hajtani az Árpád úti felüljárón, és a Hubay tér után, a Bácska utcán balra kanyarodva juthattok el a Stadionhoz.

Megközelítés tömegközlekedéssel:
Újpest központtól (M3 végállomás) a 196 vagy 196 A busszal 3 megállót kell menni (Beller István utcai megállóig).
Rákospalota-Újpest vasútállomástól a 12-es villamossal   2 megállót kell menni a Fő útig, s onnan kb. 10 perc sétával juthattok el a Stadionig.

A térkép megjelenítéshez katt a képre!

Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.

Megközelítés autóval:
Autóval két irányból közelíthető meg:

Az Allé bevásárlóközponttól a Fehérvári úton haladva a Hengermalom utcai kereszteződés felé, majd azt elhagyva az első utca jobbra a Bikszádi utca.

Az M1-es, M7-es autópálya bevezetőjénél, Budaörs irányából Budapest felé haladva az Egérútra kanyarodunk, majd elérve a Pajkos utcát, balra kanyarodunk és onnan a negyedik kereszteződésben jobbra találjuk a Bikszádi utcát.

Megközelítés tömegközlekedéssel:
- a M4-es metróval a Bikás Parkig, majd onnan 2 perc séta az iskola a Bikszádi utcában.

- villamossal a Móricz Zsigmond körtértől, a 17 vagy 56 villamossal, a Kalotaszeg utcai megállóban kell leszállni.

- 7-es busszal az Etele téri megállóig, onnan 2 perc séta az iskola.

A térkép megjelenítéshez katt a képre!

TÁMOGATÓK

XV. kerületi Önkormányzat

Hűtéstechnikai Vállalat

Irodai képalkotási eszközök és nyomdai megoldások